Inschrijf- en plaatsingsprocedure bij de buitenschoolse opvang
Algemene informatie
Voordat je besluit een rondleiding te plannen of een inschrijving te voldoen, is het vanzelfsprekend mogelijk om eerst de plaatsingsmogelijkheden te bespreken. Hiervoor kan er contact opgenomen worden met Evy du Pré via evy@kinderopvangikke.nl.
Om de opvangvraag zo goed mogelijk te beantwoorden, is het prettig als je ons de gewenste locatie, de opvangdagen en ingangsdatum benoemt. Direct online een inschrijving plaatsen is ook mogelijk, dan worden de benodigde gegevens automatisch opgevraagd. Een inschrijving is vrijblijvend en kan zonder opgaaf van reden worden ingetrokken. Zodra de plaatsing kan worden gegarandeerd zal er om meer (persoonlijke) gegevens worden gevraagd, om vervolgens een opvangovereenkomst op te kunnen maken.
Een kijkje nemen
Vanzelfsprekend is het mogelijk, voordat je een inschrijving doet, een kijkje te komen nemen bij (een van) onze locaties. Hiervoor neem je contact op met Evy du Pré via evy@kinderopvangikke.nl of plan hiervoor een rondleiding via onze site.
Wenperiode
Er zijn enkele regels gebonden aan een plaatsing:
- Broertjes en zusjes van geplaatste BSO-kinderen hebben voorrang op nieuwe aanmeldingen;
- óf Kinderen die doorstromen vanuit onze dagopvang hebben voorrang op nieuwe aanmeldingen;
- Kinderen bezoeken basisschool de Lanteerne, de Zonnewende of Michiel de Ruyter. Kinderen van De Lanteerne vangen we op bij al onze locaties, kinderen van De Zonnewende worden opgevangen bij De Zonnebloem en kinderen die bij Michiel de Ruijter verblijven worden opgevangen bij het Bos of De Zonnebloem, afhankelijk van de plaatsingsruimte.
- Kinderen die bij de Lanteerne of de Zonnewende verblijven kunnen we tevens voor aanvang van school opvangen.
- Eén dag per week opvang tijdens schoolweken is mogelijk mits dit qua bezetting van kinderen past.
- Flexibele opvang is enkel mogelijk bij locatie De Zonnebloem, mits de kindbezetting dit toe laat. Hierbij kun je denken aan twee dagen opvang per week, wekelijks verschillend.
Indien uw kind geplaatst is op de wachtlijst, ontvangt u uiterlijk:
- 6 maanden voor startdatum meer duidelijkheid over plaats op de wachtlijst
- 3 maanden voor startdatum meer definitieve informatie over plaatsing